NASI SPECJALIŚCI

Maciej Nowak - Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalista Medycyny Sportowej. Współwłaściciel Centrum Medycznego Dynasplint i Firmy D. T Splint Poland. Wieloletni lekarz Kadry Narodowej Seniorów Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Założyciel i przewodniczący Komisji Medycznej ZPRP. Członek Komisji Medycznej PKOL i uczestnik Misji Medycznej PKOL na IO XXIX Olimpiady Pekin 2008. W przeszłości lekarz Kadry Davis Cup Polskiego Związku Tenisowego. Lekarz Kadry Olimpijskiej Taekwondo WTF. Wykładowca i organizator licznych konferencji z zakresu Medycyny Sportowej i biomechaniki stawu skokowego i stopy. Autor programu diagnostyki i korekcji stawu skokowego i stopy w oparciu o system indywidualnych termoplastycznych wkładek FORMTHOTICS. Wyłączny przedstawiciel i konsultant firmy Foot Science International New Zealand w Polsce. Propagator zdrowego stylu życia i aktywności ruchowej , uczestnik licznych biegów i zawodów triathlonowych.

 

Maciej Hess - lekarz medycyny, ukończył Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1999r., uzyskał tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej w 2008r., następnie tytuł specjalisty z medycyny sportowej w 2012r.; od 2002r. związany ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce (lekarz Reprezentacji Młodzieżowej, następnie lekarz Reprezentacji Seniorów); na co dzień pracuje w Centrum Medycznym "Dynasplint" (leczenie urazów sportowych i orzecznictwo sportowo- lekarskie) i SPZOZ w Obornikach Wlkp. (Oddział Chirurgii Ogólnej).

 

 

Martyna Nowak - psycholog sportu, psycholog Reprezentacji Polski podczas Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016. Współpracuje z zawodnikami reprezentującymi najwyższy światowy poziom. Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS oraz Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Wykładowca na międzynarodowych konferencjach, prowadzi wykłady i szkolenia dla trenerów i psychologów dotyczące metod stosowanych w psychologii sportu. Autorka publikacji z zakresu psychologii sportu. Autentyczność przekazywanej wiedzy testuje startując w imprezach biegowych i zawodach triathlonowych.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / www.martynanowak.com

 

Bartosz Trawiński - absolwent fizjoterapii, Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, gdzie w 2009 roku uzyskał tytuł magistra, a w 2016 roku tytuł doktora nauk o kulturze fizycznej. Od siedmiu lat rozwija swoje umiejętności i doświadczenie pracując jako fizjoterapeuta. W swojej pracy stosuje najnowsze i najskuteczniejsze metody rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej m.in.: Manipulację powięzi, Międzynarodową Terapię Medycyny Ortopedycznej wg Cyriaxa, terapię PNF, masaż głęboki, klasyczny i wiele innych. Stosuje precyzyjny i szczegółowy wywiad oraz badanie funkcjonalne celem właściwego zdiagnozowania pacjenta, dzięki czemu możliwe jest podjęcie skutecznych i efektywnych działań.

 

Katarzyna Kaiser - ukończyła studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W swojej pracy z pacjentami wykorzystuje umiejętności zdobyte podczas studiów, praktyk oraz na licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach z zakresu: terapii manualnej w leczeniu dysfunkcji i dolegliwości bólowych kręgosłupa i kończyn, terapii tkanek miękkich, masażu głębokiego,  kinesiology tapingu, diagnostyki i leczenia dysfunkcji bolesnego barku, SPIO- nowatorskiej metody leczenia kompresyjnego. Od lat interesuje się sportem, łączy swoje pasje z rozwojem zawodowym. Konsekwentnie rozwija własne sprawności poprzez systematyczne bieganie , a także uprawianie Lacrosse w poznańskiej drużynie Hussars Ladies, dzięki czemu holistycznie podchodzi do problemów zdrowia i sprawności fizycznej każdego pacjenta, zarówno pod kątem teoretycznym jak i praktycznym.

 

 

 

Centrum Medyczne "DYNASPLINT"

ul. Słowiańska 36 B

61-664 Poznań

(wejście od ulicy Starowiejskiej)

 

Zapraszamy:

 

od poniedziałku do czwartku 10-17:30

piątek 10-14:30

 

tel. (061) 821 65 88
tel. (061) 821 65 39
kontakt@dynasplint.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Obserwuj nas w sieci

Wszystkie potrzebne informacje na bieżąco!

 

Przedstawicelstwo

Jesteśmy głównym przedstawicielem firmy Formthotics na Polskę